Akrylové farby Daler Rowney

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Akrylové farby Daler-Rowney sú rýchloschnúce, stredne jemné až jemné, živé farby v matnom aj lesklom prevedení. Vďaka všestrannosti, odolnosti a nízkej toxicite týchto umeleckých materálov sú akrylové farby ideálne pre začiatočníkov aj profesionálov, zatiaľ čo hobby výtvarníci a študenti môžu svoje výtvory uložiť takmer okamžite bez rozmazania.

Akrylové farby je možné aplikovať rôznymi spôsobmi, napríklad nanášaním použitím špachtlí alebo klasickým maľovaním štetcom. Vytlačením farby priamo z tuby na povrch sa vytvorí 3D impasto textúra, podobne ako technika, ktorá je synonymom pre olejomaľbu. Na druhej strane, riedením akrylovej farby vznikne polopriehľadná akvarelová konzistencia – možnosti experimentovať a hrať  sa je neúrekom.

Prirodzená nepriehľadnosť akrylátov zaisťuje, že sa dajú aplikovať prakticky na akýkoľvek povrch, dokonca aj na betón, vlnu a textil. Ak používate tenkú alebo zriedenú techniku, akrylový papier by bol najlepším povrchom na prácu, zatiaľ čo plátno je vhodnejšie pri nanášaní technikou olejovej farby.

Akrylové farby sú prirodzene husté a maslové, dokážu sa kĺzať po papieri veľkými ťahmi a zároveň umožňujú čiastočne miešať farby pre mramorovaný vzhľad alebo vrstviť, aby ste vytvorili bloky a silné čiary. Daler-Rowney je hrdý na to, že má osobitné dedičstvo ako prvá spoločnosť, ktorá uviedla na trh akrylové výrobky v Európe, pričom vyvinula široký sortiment akrylových umeleckých potrieb.

V našej ponuke nájdete tieto akrylové farby od firmy Daler-Rowney:

Akrylové farby Simply Acrylic

Akrylové farby Simply Acrylic Daler-Rowney sú perfektným východiskovým bodom pre umelcov a nadšencov, ktorí chcú experimentovať s akrylovými farbami. Tieto jemné telové farby na vodnej báze sa dajú použiť priamo z tuby, ľahko sa nanášajú na povrchy a dajú sa riediť vodou.

Vysoká svetlostálosť (3*).
Jemná konzistencia.
Rýchloschnúce.
Možno použiť na rôzne povrchy.
Dostupné vo veľkostiach 75 ml, 250 ml, 750 ml a sadách.
Vyrobené v Anglicku.

Ideálne pre prvé experimenty s akrylom.
Simply Acrylics sa dodávajú s praktickým výklopným vrchnákom. Dostupné aj v sadách, vrátane neónových a fluorescenčných farieb.