Akrylové farby Marabu

Významná nemecká firma Marabu vyrába akrylové farby určené pre profesionálnych výtvarníkov, ale v ponuke má aj radu kreatívnych farieb určených na použitie pre rôzne hobby techniky.

Marabu je už viac ako 160 rokov synonymom vysoko kvalitných špeciálnych farieb s pečaťou kvality „Made in Germany“. Či už ide o farby pre špeciálne tlačové procesy, hobby alebo voľný čas, alebo náročné umelecké diela.

Produkty Marabu sú lídrami, pokiaľ ide o splnenie celosvetových požiadaviek na kvalitu vo všetkých oblastiach. S distribúciou vo viac ako 50 krajinách ponúka neporovnateľnú plnú škálu kreatívnych farieb, jednoducho použiteľných produktov, nástrojov a nápadov, takže kreativitu si možno dopriať vo všetkých formách a farbách.

Akrylové farby Marabu – Artist Acryl

akrylové farby sú na vodnej báze s nízkym zápachom po zaschnutí sú vode odolné a sú svetlostále. Majú vysoký obsah pigmentu, ktorý zabezpečuje mimoriadne vysokú kvalitu a intenzitu farieb. Mimoriadne žiarivé odtiene s presvedčivou vysokou brilantnosťou, pastová konzistencia umožňuje ich použitie pri rôznych maliarskych postupoch.  Jednotlivé odtiene sa môžu navzájom miešať, štetce a nástroje možno ľahko čistiť vodou

Akrylové farby Marabu – Acryl Color

Univerzálna akrylové farby na báze vody. Vodeodolné, silne krycia, rýchlo schnúce. Odtiene sú svetlostále, ľahko vzájomne miešateľné, vodou riediteľné. Pomôcky po použití ihneď vymyte vodou. Pred použitím zatrepať. Použitie na kašírované plátno, papier, lepenku, drevo, samovytvrdzovaciu hmotu a pod.

Akrylové farby Marabu – Acryl Gesso

Jemný, vysoko krycí, nesavý akrylový podklad na vodnej báze. Marabu Gesso vytvorí jemný podklad pre ľahké rozotieranie a dobrú priľnavosť farieb a médií. Riediteľný vodou.

Akrylové farby Marabu – Acryl Mousse

vodou riediteľná akrylová farba, bez zápachu, svetlostála, po uschnutí vode odolná, ideálna pre šablónovanie

Akrylové farby Marabu – Acryl Paste

Akrylová. pasta na vodnej báze určená pre reliéfny dizajn.  Je vodeodolná,  odolná voči poveternostným vplyvom, svetlostála, dobre kryje. Čas schnutia je 2-24 hodín v závislosti od hrúbky nanesenej hmoty. Použitie na drevo, papier, kartón, samovytvrdzovaciu hmotu, polystyrén, sklo, kov, kameň, kašírované plátno. Hneď po použití starostlivo očistite použité nástroje.

Akrylové farby Marabu – Acryl Gel

Hladký akrylový gél na báze vody pre jemné reliéfne štruktúry, materiálové koláže a reliéfne šablóny. Môže sa zmiešať až do 20% s akrylovou farbou MARABU. Čas schnutia je 2-24 hodín v závislosti od hrúbky nanesenej hmoty. Použitie na drevo, papier, kartón, samovytvrdzovaciu hmotu, polystyrén, sklo, kov, kameň, kašírované plátno. Hneď po použití starostlivo očistite použité nástroje.

Akrylové farby Marabu – Acrylic Paints Set

 krycie, vodou riediteľné, akrylové farby s matným leskom, môžu sa navzájom miešať, rýchlo schnú a po uschnutí sú vode odolné a svetlostále, vhodné pre mnoho povrchov, ako sú plátno, maliarsky kartón, papier, kartón, drevo atď. Po skončení maľovania je potrebné pomôcky okamžite opláchnuť pod tečúcou vodou

Akrylové farby Marabu – Decormatt Acryl

Zamatovo matné akrylové farby – jedna pre všetko. Akrylové farby Marabu Decormatt Acryl sú odolné voči poveternostným vplyvom, farby sú na vodnej báze, krémovej konzistencie, s intenzívnymi farbami. Sú ideálne na maľovanie voľnou rukou, na šablónovanie a pečiatkovanie, na servítkovú techniku ​​a tradičnú maľbu na zadnú stranu skla a tradičnú maľbu na drevo, ako aj na takmer všetky remeselné techniky.