Maľovanie na porcelán a keramiku

Posuňte svoje tvorbu na inú úroveň s našimi farbami na porcelán a keramiku. V našom eshope Vám ponúkame farby na porcelán a keramiku, a ďalší sortiment na kreatívnu tvorbu od renomovaných výrobcov.

Farby na sklo a porcelán Pentart glass & porcelain paint  sú farby na vodnej báze, priehľadná alebo kryjúca, po uschnutí lesklá. Vhodná na dekorovanie skla, keramiky, porcelánu a kovových predmetov. Odtiene môžete navzájom zmiešavať. Na zosvetlenie farieb použite médium k farbám na sklo a porcelán.
Po úplnom uschnutí (24 hodín) vypečte predmet v rúre na 100 °C po dobu 30 minút. Predmet bude umývateľný v umývačke na eko-programe.

Farby na keramiku od francúzskeho výrobcu Pébéo Ceramic sú polokrycie farby, rozpúšťadlom riediteľné farby vhodné na dekorovanie keramických, hlinených alebo kovových materiálov. Všetky odtiene sa dajú vzájomné miešať. Pred použitím dôkladne zamiešať. Farby schnú na vzduchu, na dotyk suché behom 1 hodiny, kompletne suché za 8 hodín. Štetce čistite náhradou terpentínu. Riedidlo: Minerálny lieh. UPOZORNENIE: Horľavý produkt. Uchovávajte mimo dosah detí. Pri požití okamžite vyhľadajte lekárksu pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Farby na porcelán Marabu Porcelain sú vhodné do umývačky bez vypaľovania. Stačí natrieť, nechať zaschnúť, hotovo! Farby majú všestranné použitie: maľovanie, pečiatkovanie, šablónovanie. Sú vodnej báze, bez zápachu a neblednú. Po 3 dňoch schnutia (max. 50 °C) je možné dekorované predmety umývať v umývačke riadu. Na urýchlenie schnutia alebo v kombinácii s Marabu Porcelain & Glas Painter možno farbu vypáliť  30 minút pri 160 °C.