Maliarske plátna

Maliarske plátna

Všetky umelecké maliarske plátna od Daler-Rowney sú vyrobené zo 100% bavlny so stredne zrnitým povrchom a je dostupné v gramáži 250 g/m2. V ponuke máme plátna rôznych veľkostí, od plátien veľkých rozmerov až po malé štvorcové plátna, ktoré vyhovujú požadovaným špecifikáciám.

Maliarske plátna sú starostlivo vyrobené, každé maliarske plátno je ošetrené trojitým základným náterom, takže je pripravené na použitie s olejovými a akrylovými farbami bez akéhokoľvek presakovania.

Rad maliarskych plátien Daler Rowney Simply Canvas je vhodný pre tých, ktorí požadujú plátno, ktoré má dobrý pomer kvalita/cena a je všestranné, pretože sa dá použiť na zmiešané médiá, akryl, oleje koláže a impasto.

Klasické bavlnené maliarske plátna AMI sú ideálne pre maľovanie akrylovými a olejovými farbami, ako aj pre iné techníky s použitím zmiešaných médií.

Každé bavlnené plátno je natiahnuté na ráme z masívneho borovicového dreva. S dobre vyváženou úrovňou napnutia sú povrchy dostatočne stabilné na maľovanie a zároveň sú odolné voči deformácii. Každé plátno bolo trikrát natreté kvalitným gessom a vybraná bavlna neobsahuje kyseliny, čo pomáha predchádzať sfarbeniu, ktoré sa môže vyskytnúť na umeleckých dielach počas dlhého časového obdobia.

Vďaka svojej dostupnej cene a všestrannosti sú plátna AMI skvelou voľbou pre každého začiatočníka alebo študenta.