Umelecké olejové farby / Pébéo Studio XL

Olejové farby Pébéo Studio XL

Moderné olejové farby výbornej kvality vhodné aj pre začiatočníkov a amatérov v 37 aj 200ml balení. Vďaka veľkým ekonomickým baleniam sú tou správnou voľbou pre umelcov pracujúcich na veľkých plochách, ale aj pre umelecké školy alebo výtvarné kurzy.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Pébéo Studio XL Oil 37 ml
Odtiene farieb nájdete v záložke "Na stiahnutie"
Štúdiové olejové farby XL OIL Vo všetkých smeroch moderné olejové farby Studio XL boli navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám a vyjadrovaniu súčasných umelcov. XL olejové farby sú zvlášť vhodné pri práci na veľkých plochách. Farby sú žiarivé, rýchloschnúce (1mm/1 deň) a trvanlivé v ekonomických baleniach. Studio XL Oil 55 tekutých farieb ihneď pripravených k použitiu. Vzorkovník nájdete tu.
naša cena 2,82 Eur

Pébéo Studio XL Oil 37 ml


Umton Saflorový olej je v porovnaní s ľanovým olejom svetlejší a pomalšie schne a nežltne. Jeho použitie pri olejomaľbe je vhodné najmä do belôb a farieb, ktoré rýchlejšie schnú. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Umton Saflorový olej


Umton Ľanový olej je za studena lisovaný olej a je najpoužívanejším mastným olejom na riedenie majstrovských olejových farieb.   Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 1,60 Eur

Umton Ľanový olej


Umton Terpentínový olej tento rektifikovaný terpentín je najpoužívanejším maliarskym prípravkom pri olejomaľbe. Hodí sa k priamemu riedeniu farieb, pričom nedochádza k zmenám ich vlastností a tiež k riedeniu tu uvedených maliarskych lakov a riedidieľ (nie fixativu!).   Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.  
naša cena 2,20 Eur

Umton Terpentínový olej


Arabská guma KORDOFAN Arabská guma-živica z akáciového stromu, používaná ako spojivo pri výrobe vodových farieb. Kordofánová arabská guma, pomenovaná podľa kraja v Sudáne, odkiaľ pochádza, je druh, ktorý sa dnes používa najviac. Arabská guma sa v studenej vode len pomaly rozpúšťa v hustý, silne lepivý roztok v pomere 1 : 2. Tenká vrstva rozpustenej arabskej gumy uschýna v bezfarebný, ako sklo
naša cena 3,20 Eur

Arabská guma KORDOFAN 100 ml


Umton Damarový lak záverečný je zváštnym spôsobom vyrobený lak na obrazy, ktorý schne rýchlejšie ako najlepšia mastixová fermež, neslepne, je lesklý a dáva veľmi dobré výsledky. Snímanie laku sa dá ľahko previesť rektifikovaným terpentínovým olejom bez obavy o spodnú vrstvu maľby. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Umton Damarový lak záverečný


Umton Kobaltový sikatív Kobaltový sikatív je najlepší sikatív, aký môžeme pre umeleckú maľbu vyrobiť a je veľmi koncentrovaný, pretože obsahuje 1,5% kobaltu. Pridáva sa pre rýchlejšie zasychanie, na 1 kg čistého ľanového oleja 5ccm tohto sikatívu. Obsah fľaštičky (50ccm) stačí teda na 10 kg ľanového oleja. Pri bežnom používaní sa pridáva po kvapkách. Väčší prídavok neprospieva, ale škodí tým,
naša cena 2,10 Eur

Umton Kobaltový sikatív


Umton Pastelový fixatív Pastelový fixativ je vhodný pre akýkoľvek druh kresby, ktorú fixuje bez škodlivých následkov obvyklých fixativov. Svojimi prednosťami rozptyluje obavy o osude fixovaného diela. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Umton Pastelový fixatív


Médium I pomaloschnúce Médium I je mastné riedidlo zvlášť dôkladne zostavené a nežltnúce. Nahradzuje, no dokonca je lepšie ako použitie ľanového oleja. Doporučuje sa k lazúrovaniu. Obsahuje pomalyschnúce oleje a trvale spomaľuje vyschnutie olejovej farby, pridáva sa do farby ako riedidlo po kvapkách. Prípravok je určený pre olejomaľbu. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Médium I pomaloschnúce


Médium II rýchloschnúce Médium II je riedidlo suché, rýchlo schnúce bez prídavku sikatívu. Ide o trvalé a nenávratné urýchlenie schnutia olejovej farby , pridáva sa do farieb ako riedidlo po kvapkách. Používa sa v maľbe prima, v postupnej maľbe v spodných vrstvách. Zabraňuje vzniku zarazených miest v maľbe.  Prípravok je určený pre olejomaľbu. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Médium II rýchloschnúce


Pébéo Studio XL Dyna Oil
Odtiene farieb nájdete v záložke "Na stiahnutie"
XL DYNA Oil Ako prvá na svete sa firma Pébéo prezentuje piatimi odtieňmi dynamických (dvojfarebných) farieb. Obsahujú interferenčné pigmenty umožňujúce farbám meniť odtieň podľa uhlu dopadajúceho svetla. Kompatibilné s ostatnými XL farbami a doplnkami.
naša cena 3,54 Eur

Pébéo Studio XL Dyna Oil

OWJlYT