Umelecké akrylové farby

Akrylové farby Daler Rowney

Graduate Acrylic

Graduate Acrylic ponúka študentom a pokročilejším veľmi prijateľný rad s akrylovými farbami. Škála Graduate ponúka svetlé a výrazné farby, ktoré môžu byť použité na akomkoľvek povrchu papiera alebo plátna, môžu byť použité v interiér ako aj v exteriéri a sú tak univerzálne, že môžu byť použité s rôznymi akrylovými médiami. Vo farebnej škále je 48 farieb , vrátane metalických farieb. Farby sú riediteľné vodou a neobsahujú rozpúšťadlá, sú rýchloschnúce, odolné a flexibilné, takže obrazy vydržia dlhú dobu. Farby sú dostupné v tubách 120ml a v nádobách 500ml.

Akrylové farby LUKAS

CRYL STUDIO

Umelecké akrylové farby LUKAS CRYL STUDIO ponúkajú začiatočníkom ale aj profesionálnym umelcom pozoruhodný výkon za nízku cenu, ale napriek tomu kvalitnú profesionálnu alternatívu. Tieto akrylové farby boli vyvinuté na základe najnovších poznatkov o pigmentoch a dlhodobých vedeckých výskumov. Používajú iba kvalitné umelecké vysokoelastické akrylátové pigmenty. Dobrá krycia schopnosť je zaistená vysokou koncentráciou cenných pigmentov, významne vyššou než u bežných druhov ekonomických farieb. Používané pigmenty sú zárukou dobrej úrovne svetlostálosti. Využívanie výhradne vysokokvalitných akrylátov ako pojivo zaručuje vynikajúcu absorbčnosť na veľké množstvo povrchov, ako je kartón, plátno, plasty, sklo, rovnako ako vysokú elasticitu a pevnosť v ťahu. To umožňuje prácu v hrubších vrstvách bez rizika krakovania. Farby sú strednej hustoty, čo umožňuje variabilné použitie, od jednoduchých aplikácií miernej štruktúry, až po rozsiahle farebné aplikácie. Priemerná doba schnutia je 20 minút pre maľby štetcom hrúbky 100 mm. Akrylové farby LUKAS CRYL STUDIO možno miešať so všetkými akrylovými farbami zo sortimentu LUKAS a s médiami pre akrylové farby LUKAS. Jednou z najväčších výhod týchto farieb je pozoruhodne nízka cena v porovnaní s intenzitou farby a krycou schopnosťou, zvlášť pri použití veľkých objemov.

Cryl Terzia

LUKAS vytvorili perfektnú kombináciu kvality a cenovej dostupnosti akrylovými farbami Cryl Terzia.

Vysoko kvalitné, neagresívne pigmenty miešané v stredne viskóznej živici s vynikajúcim  pokrytím a veľmi svetlo stálymi vlastnosťami. Jediná vec, ktorá oddeľuje Terzie od viac profesionálnych farieb Lukas  je vylúčenie škodlivých pigmentov, ako je kobalt a cadmium , rovnako ako mierne nižšou koncentráciou pigmentu  ktorá umožňuje skutočne dostupnú cenu!

Dobre vyvážená škála 24 farieb je k dispozícii vo veľkých 125 ml tubách. Sú vynikajúce pre pozadia , pre použitie vo veľkom meradle  a dokonca aj nástenné maľby.

LUKAS Terzia akrylové farby určite potešia ako začínajúcich študentov , rovnako ako moderného umelca  ktorý hľadá výnimočné farby za výnimočné ceny !

Charakteristika:

• Vysoko svetlostále neagresívny pigmenty

• Stredná viskozita pre rôzne techníky

• Maľba sa nebude zmenšovať, praskať alebo vráskavieť pri sušení

• 24 farieb v 125 ml tubách

Usporiadať podľa 
Výrobca 

LUKAS CRYL STUDIO 75 ml Umelecké akrylové farby
LUKAS Cryl Studio 75 ml

naša cena 3,20 EurLUKAS CRYL STUDIO 500 ml Umelecké akrylové farby
LUKAS Cryl Studio 500 ml

naša cena 11,20 EurKu každej objednávke farby Lukas Cryl Terzia 125
LUKAS Cryl Terzia 125 ml AKCIA

naša cena 2,90 EurDekoakryl Economy sú vhodné na všetky spôsoby
Nerchau Dekoacryl Economy 100 ml

naša cena 3,00 EurDekoakryl Economy začiatočnícky set. Balenie
Nerchau Dekoacryl Economy sada 6 x 100 ml

naša cena 15,84 EurLUKAS CRYL STUDIO 6 x 20 ml Titanium White, Yellow
LUKAS Cryl Studio 6 x 20 ml

naša cena 9,65 EurLUKAS CRYL Terzia 12x12ml LUKAS vytvorili
Farby akrylové TERZIA 12x12ml, papierová krabica sada

naša cena 11,20 EurLUKAS CRYL STUDIO 12 x 20 ml Titanium White, Lemon
LUKAS Cryl Studio 12 x 20 ml

naša cena 18,30 Eur


ODU5NmY5Mz