Umelecké akrylové farby / Lukas Cryl Studio

LUKAS CRYL STUDIO

Umelecké akrylové farby LUKAS CRYL STUDIO ponúkajú začiatočníkom ale aj profesionálnym umelcom pozoruhodný výkon za nízku cenu, ale napriek tomu kvalitnú profesionálnu alternatívu. Tieto akrylové farby boli vyvinuté na základe najnovších poznatkov o pigmentoch a dlhodobých vedeckých výskumov. Používajú iba kvalitné umelecké vysokoelastické akrylátové pigmenty.

Dobrá krycia schopnosť je zaistená vysokou koncentráciou cenných pigmentov, významne vyššou než u bežných druhov ekonomických farieb. Používané pigmenty sú zárukou dobrej úrovne svetlostálosti.

Využívanie výhradne vysokokvalitných akrylátov ako pojivo zaručuje vynikajúcu absorbčnosť na veľké množstvo povrchov, ako je kartón, plátno, plasty, sklo, rovnako ako vysokú elasticitu a pevnosť v ťahu. To umožňuje prácu v hrubších vrstvách bez rizika
krakovania.

Farby sú strednej hustoty, čo umožňuje variabilné použitie, od jednoduchých aplikácií miernej štruktúry, až po rozsiahle farebné aplikácie.

Priemerná doba schnutia je 20 minút pre maľby štetcom hrúbky 100 mm.

Akrylové farby LUKAS CRYL STUDIO možno miešať so všetkými akrylovými farbami zo sortimentu LUKAS a s médiami pre akrylové farby LUKAS.

Jednou z najväčších výhod týchto farieb je pozoruhodne nízka cena v porovnaní s intenzitou farby a krycou schopnosťou, zvlášť pri použití veľkých objemov.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

LUKAS CRYL STUDIO 75 ml Umelecké akrylové farby
LUKAS Cryl Studio 75 ml

naša cena 3,20 EurLUKAS CRYL STUDIO 500 ml Umelecké akrylové farby
LUKAS Cryl Studio 500 ml

naša cena 11,20 EurLUKAS CRYL STUDIO 6 x 20 ml Titanium White, Yellow
LUKAS Cryl Studio 6 x 20 ml

naša cena 9,65 EurLUKAS CRYL STUDIO 12 x 20 ml Titanium White, Lemon
LUKAS Cryl Studio 12 x 20 ml

naša cena 18,30 Eur


YTdkNTd