Štetce, stojany, špachtle / Štetce Marabu

Marabu Vám ponúka kompletný sortiment štetcov na maľovanie a kreatívnu realizáciu. Všetky Marabu štetce sú prvotriednej kvality a sú vypracované s mimoriadnou starostlivosťou. Leštené hliníkové spony ako aj postriebrené spony sú bezšvové. Stredne dlhé rúčky, vďaka vynikajúcemu tvaru, príjemne sedia v ruke.

Štetce z prírodných štetín Marabu Robust sú veľmi odolné a sú zárukou vysokej životnosti. Na výrobu týchto štetcov sa používajú kvalitné prírodné štetiny z ošípaných. Štetiny sú usporiadané tak, aby štetec prijal čo najviac farby.

Štetce so syntetickým vlasom vďaka svojim výhodám majú už niekoľko rokov svoje stále miesto v ateliéroch profesionálnych výtvarníkov a slávia svoje úspechy aj medzi hobby majstrami. Štruktúra špeciálnych syntetických vlákien je veľmi podobná prírodnému vlasu. Pri maľovaní na drsnejšie povrchy majú štetce so syntetickým vlasom dlhšiu životnosť. Marabu Universal, Marabu Forte a Marabu Fino sú tri rady syntetických štetcov, z ktorých každý sa vyznačuje osobitými vlastnosťami.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Marabu Forte umelecké štetce s tmavým syntetickým vlasom sú určené pre náročných. Robustný a elastický vlas je vhodný pre mimoriadne náročné maľby. Marabu Forte sú ideálne najmä na nanášanie pastových farieb, štruktúrovacích pást a gélov, ako aj na nanášanie hrubého podkladu tak ako pri špachtľovej technike. Marabu Forte guľatý Je vhodný na jemné detaily a precízne maľovanie.
naša cena 1,25 Eur

Štetec Marabu Forte guľatý


Marabu Forte umelecké štetce s tmavým syntetickým vlasom sú určené pre náročných. Robustný a elastický vlas je vhodný pre mimoriadne náročné maľby. Marabu Forte sú ideálne najmä na nanášanie pastových farieb, štruktúrovacích pást a gélov, ako aj na nanášanie hrubého podkladu tak ako pri špachtľovej technike. Je univerzálny štetec, ktorý sa dá použiť ako guľatý a aj ako plochý.
naša cena 2,20 Eur

Štetec Marabu Forte mačací jazyk


Marabu Forte umelecké štetce s tmavým syntetickým vlasom sú určené pre náročných. Robustný a elastický vlas je vhodný pre mimoriadne náročné maľby. Marabu Forte sú ideálne najmä na nanášanie pastových farieb, štruktúrovacích pást a gélov, ako aj na nanášanie hrubého podkladu tak ako pri špachtľovej technike. Je vhodný na plošné nanášanie farieb a precízne maľovanie okrajov.
naša cena 1,39 Eur

Štetec Marabu Forte plochý


Marabu Forte umelecké štetce s tmavým syntetickým vlasom sú určené pre náročných. Robustný a elastický vlas je vhodný pre mimoriadne náročné maľby. Marabu Forte sú ideálne najmä na nanášanie pastových farieb, štruktúrovacích pást a gélov, ako aj na nanášanie hrubého podkladu tak ako pri špachtľovej technike. Je vhodný na osobité maľovanie a originálne efekty.
naša cena 1,87 Eur

Štetec Marabu Forte šikmý


  Štetce Marabu Robust sú robustné, cenovo nenáročné štetce s tvrdými štetinami z ošípaných. Sú vhodné na bezproblémové nanášanie krycích farieb, farieb na textil, akrylových a olejových farieb. Marabu Robust plochý je ideálna voľba najmä pre škôlky, školy, voľný čas a hobby, je vhodný pre ľubovoľné techniky maľovania.
naša cena 0,61 Eur

Štetec Marabu Robust plochý


  Štetce Marabu Robust sú robustné, cenovo nenáročné štetce s tvrdými štetinami z ošípaných. Sú vhodné na bezproblémové nanášanie krycích farieb, farieb na textil, akrylových a olejových farieb. Marabu Robust široký plochý je vhodný na maľovanie veľkých plôch, maľovanie podkladov a lakovanie.  
naša cena 1,92 Eur

Štetec Marabu Robust široký plochý


  Štetce Marabu Robust sú robustné, cenovo nenáročné štetce s tvrdými štetinami z ošípaných. Sú vhodné na bezproblémové nanášanie krycích farieb, farieb na textil, akrylových a olejových farieb. Marabu Robust tupovací je vhodný na tupovanie a maľovanie pomocou šablón.
naša cena 1,59 Eur

Štetec Marabu Robust tupovací


  Univerzálne použiteľné štetce so syntetickým vlasom na krycie farby, gvašovú techniku, farby na textil, akrylové farby a servítkovú techniku a tiež na akvarel, hodváb, sklo a keramiku.  
naša cena 1,06 Eur

Štetec Marabu Universal guľatý


  Univerzálne použiteľné štetce so syntetickým vlasom na krycie farby, gvašovú techniku, farby na textil, akrylové farby a servítkovú techniku a tiež na akvarel, hodváb, sklo a keramiku.  
naša cena 1,20 Eur

Štetec Marabu Universal plochý

OThmMz