Farby na porcelán a keramiku / Marabu Porcelain

Marabu Porcelain

je vodou riediteľná, svetlostála krycia farba určená na maľovanie na sklo a porcelán. Práca s farbou je veľmi jednoduchá: obrázok namaľujete, necháte uschnúť a je to hotové. Farba Marabu Porcelain sa vyrába v základných trendových, kovových a trblietavých odtieňoch. Všetky odtiene farby Marabu Porcelain sa dajú navzájom miešať.

Farbu Marabu Porcelain môžete použiť na maľovanie štetcom, otláčanie motívov z mini pečiatok, maľovanie pomocou šablón, tupovanie a pod. Obrázky nie je vhodné maľovať na rezné plochy riadu a okraje pohárov, lebo sa pri používaní môžu odrieť príborom.

Povrch predmetu pred maľovaním dôkladne očistite od prachu a mastnoty saponátom alebo čističom Marabu-Cleaner; farbu Marabu porcelain dôkladne premiešajte. Vymaľovaný obrázok je po 30 minútach suchý na dotyk a po troch dňoch sa môže umývať v umývačke riadu pri maximálnej teplote 40°C.

Ak farbu Marabu Porcelain kombinujete s farbami, ktoré sa musia fixovať vypaľovaním, vymaľovaný predmet nechajte 1 hodinu schnúť a potom ho vypaľujte 30 minút v rúre pri teplote 150°C. Dlhšie vypaľovanie fixáciu nezlepší.

Marabu Vám ponúka všetko, čo na maľovanie s farbami Marabu Porcelain potrebujete: šablóny s nepreberným množstvom motívov, fixačný spray Marabu Fix-it alebo Marabu Schablonen Haftspray na prichytávanie šablón, ako aj špachtle, penové štetce a valce na nanášanie farby.

V aktuálnej ponuke máme súpravu 6 základných farieb Porzellan-Farbenset.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Marabu Porcelain Súprava Porzellan-Farbe • 6 x
Marabu Porzellan-Farbenset, sada 6 farieb, štetec, motív na maľovanie

naša cena 12,07 EurMarabu-Porcelai Set Sweet Heart • porcelánový
Marabu-Porcelain Set Sweet Heart

naša cena 13,77 EurMarabu-Porcelai Set Ocean Blue • porcelánový
Marabu-Porcelain Set Ocean Blue

naša cena 12,72 EurMarabu-Porcelai Set Time to Relax • porcelánový
Marabu-Porcelain Set Time to Relax

naša cena 13,77 EurMarabu Porcelain je vodou riediteľná, svetlostála
Marabu Porcelain 15 ml, štandartný odtieň

naša cena 2,32 EurMarabu Porcelain je vodou riediteľná, svetlostála
Marabu Porcelain 15 ml, kovový a glitrový odtieň

naša cena 2,60 Eur


MmE4ZjM1ZD