Maliarske prípravky

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Arabská guma KORDOFAN Arabská guma-živica z akáciového stromu, používaná ako spojivo pri výrobe vodových farieb. Kordofánová arabská guma, pomenovaná podľa kraja v Sudáne, odkiaľ pochádza, je druh, ktorý sa dnes používa najviac. Arabská guma sa v studenej vode len pomaly rozpúšťa v hustý, silne lepivý roztok v pomere 1 : 2. Tenká vrstva rozpustenej arabskej gumy uschýna v bezfarebný, ako sklo
naša cena 2,90 Eur

Arabská guma KORDOFAN 100 ml


Marabu Fixativ 150mlJemný, krištáľovo čistý ochranný film v spreji na stabilizovanie grafických a výtvarných prác maľovaných kriedou, pastelkami, uhľom, ceruzkou, grafitom, akvarelovými a temperovými farbami. Môže sa použiť na papier, kartón, drevo alebo kov. Je odolný voči poškriabaniu a nežltne. Nie je vhodný na polystyrén.
naša cena 5,93 Eur

Marabu Fixativ 150ml


Marabu Klarlack 150mlBezfarebný, vysoko lesklý, po zaschnutí krištáľovo čistý lak v spreji. Je odolný voči oteru a poveternostným vplyvom. Vysoký lesk sa dosiahne po dvoch aplikáciách. Môže sa použiť na papier, lepenku, kartón, fotografie, kov, drevo, sklo a mnoho ďalších podkladov. Nie je vhodný na polystyrén.
naša cena 5,93 Eur

Marabu Klarlack 150ml


Marabu Mattlack 150mlBezfarebný, matný lak v spreji. Je odolný voči oteru a poveternostným vplyvom. Môže sa použiť na papier, lepenku, kartón, fotografie, drevo, kov, sklo a mnoho ďalších podkladov. Je vhodný aj na polystyrén.
naša cena 5,93 Eur

Marabu Mattlack 150ml


Marabu Seiden-mattlack 150mlBezfarebný, saténovo - matný lak v spreji, ktorý je odolný voči oteru a poveternostným vplyvom. Môže sa použiť na papier, lepenku, kartón, fotografie, drevo, kov, sklo a mnoho ďalších podkladov. Je vhodný aj na polystyrén.
naša cena 5,93 Eur

Marabu Seiden-mattlack 150ml


Médium I pomaloschnúce Médium I je mastné riedidlo zvlášť dôkladne zostavené a nežltnúce. Nahradzuje, no dokonca je lepšie ako použitie ľanového oleja. Doporučuje sa k lazúrovaniu. Obsahuje pomalyschnúce oleje a trvale spomaľuje vyschnutie olejovej farby, pridáva sa do farby ako riedidlo po kvapkách. Prípravok je určený pre olejomaľbu. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Médium I pomaloschnúce


Médium II rýchloschnúce Médium II je riedidlo suché, rýchlo schnúce bez prídavku sikatívu. Ide o trvalé a nenávratné urýchlenie schnutia olejovej farby , pridáva sa do farieb ako riedidlo po kvapkách. Používa sa v maľbe prima, v postupnej maľbe v spodných vrstvách. Zabraňuje vzniku zarazených miest v maľbe.  Prípravok je určený pre olejomaľbu. Balenie 100 ml, 200 ml a 1000 ml.
naša cena 2,10 Eur

Médium II rýchloschnúce


Rubens Acryl Haftprimer 250 ml Flaša
Ochranný spevňujúci náter, vodou rieditelný
Acryl Haftprimer 250 ml Flaša Základný, ochranný spevňujúci náter pre lepšiu priľnavosť na starých náteroch a na povrchovú úpravu materiálov ako je drevo, kov, PVC a ďalšie kritické povrchy pred ďalšou vrstvou akrylových farieb. Nátery sú vonkajším vplyvom odolné, super priľnavé, difúzne, dokonale krycie. Acryl Haftprimer základný náter sa  jednoducho spracováva, je rozpustný  vo vode, šetrný k
naša cena 7,81 Eur

Rubens Acryl Haftprimer 250 ml Flaša


Rubens Acryl lak lesklý sprej Lesklý akrylový fermežový sprej na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre drží, je odolný proti zažltnutiu a starnutiu. Dodáva vysoký lesk, veľmi dobre odpudzuje vodu, je odolný voči benzínu, poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu.
naša cena 9,28 Eur

Rubens Acryl lak lesklý sprej 400 ml


Rubens Acryl lak matný sprej Matný akrylový fermežový sprej na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre drží, je odolný proti zažltnutiu a starnutiu. Odstraňuje rušivý lesk, veľmi dobre odpudzuje vodu, je odolný voči benzínu, poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu.
naša cena 9,28 Eur

Rubens Acryl lak matný sprej 400 ml


  Rubens Acryl lak polomatný sprej   Polomatný akrylový fermežový sprej na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre drží, je odolný proti zažltnutiu a starnutiu. Odstraňuje rušivý lesk, veľmi dobre odpudzuje vodu, je odolný voči benzínu, poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu.
naša cena 9,28 Eur

Rubens Acryl lak polomatný sprej 400 ml


Rubens Gesso biele 1000 ml Flaša
Šeps podkladový univarzálny
Rubens Gesso biele 1000 ml Flaša Rubens Gesso je základný náter pevných alebo textilných povrchov, pre maľovanie olejovými, akrylovými, temperovými a gvašovými farbami. Slúži ako základný náter na vyrovnanie povrchu a elimináciu nasiakavosti plátna. Po vysušení je náter vodotesný a nepriehľadný so saténovým povrchom. Čas sušenia závisí od hrúbky (cca 2 h). Farba - biela.
naša cena 13,35 Eur

Rubens Gesso biele 1000 ml Flaša


Nerchau Rubens Ľahká štrukturovacia pasta 250 ml Biela reliéfna pasta s odľahčujúcimi prvkami. Vďaka jej malej hmotnosti je možné docieliť extrémne plastické reliéfne obrazy. Doba schnútia je závislá od hrúbky nanesenej vrstvy 2 až 12 hodín. Po vyschnutí je biela a zamatovo matná.
naša cena 7,30 Eur

Rubens Ľahká štrukturovacia pasta 250 ml


Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – kremenný piesok 250 ml Akrylový reliéfny gél mliečno – bielej farby so svetlo šedou jemne zrnitou štruktúrou. Po vyschnutí je transparentný s jemne zrnitou drsnou povrchovou štruktúrou s jemným trblietavým efektom.
naša cena 8,84 Eur

Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – kremenný piesok 250 ml


Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – zmes vlákien 250 ml Akrylový reliéfny gél mliečno – bielej farby s pružnými plastickými vláknami. Po vyschnutí vytvorí transparentný lesklý povrch so štruktúrou vlnitých vlákien..
naša cena 8,84 Eur

Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – zmes vlákien 250 ml


OTQxMz