Maliarske prípravky / Nerchau maliarske prípravky

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Nerchau Glitzerlack/Akrylový lak s glitrami 59 ml Závěrečný lak se třpytivým efektem. Závěrečný lak s glitry je vodou ředitelný transparentní závěrečný akrylový lak, který obsahuje třpytivé částice - glitry. Je vhodný na papír, dřevo, keramiku a plast. Doporučujeme použít pro akrylové barvy.
naša cena 2,80 Eur

Nerchau Glitzerlack/Akrylový lak s glitrami 59 ml


Nerchau Perleťové médium - 59ml Lesklé perleťové polokrycí akrylové médium. Po přidání média do akrylové barvy získáte perleťově lesklý povrch. Lze použít i samostatně jako polokrycí akrylovou barvu perleťového odstínu. Používá se na keramiku, sklo, papír a dřevo.
naša cena 3,18 Eur

Nerchau Perlglanz medium / perleťové médium 59ml


Rubens - akrylový predlžovač schnutia, 59 ml Akrylový predlžovač schnutia - retardér je hustý gelový maliarsky prostriedok, ktorý sa používa pri akrylových farbách na predĺženie doby schnutia.
naša cena 3,20 Eur

Rubens - akrylový predlžovač schnutia, 59 ml


Rubens Acryl Haftprimer 250 ml Flaša
Ochranný spevňujúci náter, vodou rieditelný
Acryl Haftprimer 250 ml Flaša Základný, ochranný spevňujúci náter pre lepšiu priľnavosť na starých náteroch a na povrchovú úpravu materiálov ako je drevo, kov, PVC a ďalšie kritické povrchy pred ďalšou vrstvou akrylových farieb. Nátery sú vonkajším vplyvom odolné, super priľnavé, difúzne, dokonale krycie. Acryl Haftprimer základný náter sa  jednoducho spracováva, je rozpustný  vo vode, šetrný k
naša cena 7,81 Eur

Rubens Acryl Haftprimer 250 ml Flaša


Rubens Acryl lak lesklý sprej Lesklý akrylový fermežový sprej na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre drží, je odolný proti zažltnutiu a starnutiu. Dodáva vysoký lesk, veľmi dobre odpudzuje vodu, je odolný voči benzínu, poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu.
naša cena 9,28 Eur

Rubens Acryl lak lesklý sprej 400 ml


Rubens Acryl lak matný sprej Matný akrylový fermežový sprej na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre drží, je odolný proti zažltnutiu a starnutiu. Odstraňuje rušivý lesk, veľmi dobre odpudzuje vodu, je odolný voči benzínu, poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu.
naša cena 9,28 Eur

Rubens Acryl lak matný sprej 400 ml


  Rubens Acryl lak polomatný sprej   Polomatný akrylový fermežový sprej na univerzálne použitie. Rýchloschnúci a vodeodolný. Veľmi dobre drží, je odolný proti zažltnutiu a starnutiu. Odstraňuje rušivý lesk, veľmi dobre odpudzuje vodu, je odolný voči benzínu, poškrabaniu a mechanickému opotrebovaniu.
naša cena 9,28 Eur

Rubens Acryl lak polomatný sprej 400 ml


Rubens Gesso biele 1000 ml Flaša
Šeps podkladový univarzálny
Rubens Gesso biele 1000 ml Flaša Rubens Gesso je základný náter pevných alebo textilných povrchov, pre maľovanie olejovými, akrylovými, temperovými a gvašovými farbami. Slúži ako základný náter na vyrovnanie povrchu a elimináciu nasiakavosti plátna. Po vysušení je náter vodotesný a nepriehľadný so saténovým povrchom. Čas sušenia závisí od hrúbky (cca 2 h). Farba - biela.
naša cena 13,35 Eur

Rubens Gesso biele 1000 ml Flaša


Nerchau Rubens Ľahká štrukturovacia pasta 250 ml Biela reliéfna pasta s odľahčujúcimi prvkami. Vďaka jej malej hmotnosti je možné docieliť extrémne plastické reliéfne obrazy. Doba schnútia je závislá od hrúbky nanesenej vrstvy 2 až 12 hodín. Po vyschnutí je biela a zamatovo matná.
naša cena 7,30 Eur

Rubens Ľahká štrukturovacia pasta 250 ml


Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – kremenný piesok 250 ml Akrylový reliéfny gél mliečno – bielej farby so svetlo šedou jemne zrnitou štruktúrou. Po vyschnutí je transparentný s jemne zrnitou drsnou povrchovou štruktúrou s jemným trblietavým efektom.
naša cena 8,84 Eur

Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – kremenný piesok 250 ml


Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – zmes vlákien 250 ml Akrylový reliéfny gél mliečno – bielej farby s pružnými plastickými vláknami. Po vyschnutí vytvorí transparentný lesklý povrch so štruktúrou vlnitých vlákien..
naša cena 8,84 Eur

Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél – zmes vlákien 250 ml


Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél –kryštálový piesok 250 ml Akrylový reliéfny gél mliečno – bielej farby so štruktúrou vytvárajúcou transparentný piesok strednej zrnitosti. Po vyschnutí je transparentný s kryštalicky pieskovou štruktúrou, s jemným trblietavým efektom.
naša cena 11,00 Eur

Rubens Štruktúrovací/reliéfny gél –kryštálový piesok 250 ml


Rubens Štruktúrovacia/reliéfná pasta - čierna LAVA 250 ml Mliečno-biela akrylová pasta s hrubými čiernými flitrovými čiastočkami. Zasychá priesvitne s čiernymi flitrovými čiastočkami na povrchu. Ako prídavok k umeleckým akrylovým farbám na dosiahnutie čiernych granulovaných odtieňov bez toho, že by sa zmenila ich farebnosť.
naša cena 12,13 Eur

Rubens Štruktúrovacia/reliéfná pasta - čierna LAVA 250 ml


Rubens Štruktúrovacia/reliéfná pasta - hrubý piesok 250 ml Akrylová pasta na plast. – reliéfane obrazy, vytvára hrubý zrnitý povrch, používa sa na jemný, slabo savý podklad, dá sa farbiť umeleckými akrylovými farbami, po zaschnutí sa dá premaľovať, doba schnutia 2 – 24 hodín
naša cena 7,30 Eur

Rubens Štruktúrovacia/reliéfná pasta - hrubý piesok 250 ml


Rubens Štruktúrovacia/reliéfná pasta - jemný piesok 250 ml Akrylová pasta na plasticko- reliéfne vytváranie obrazu s jemne zrnitým povrchom určená na pevný, slabo savý podklad, može sa farbiť umeleckými akryl.farbami, po zaschnutí sa tiež može premaľovať, doba schnutia podľa hrúbky 2 – 24 hodín
naša cena 7,30 Eur

Rubens Štruktúrovacia/reliéfná pasta - jemný piesok 250 ml


YTBhNzV