Linorit farby, pláty, rydlá

Usporiadať podľa 
Výrobca 

LUKAS Linol LUKAS Linol tlačiarenské farby sú vodou riediteľné a zostávajú na skle alebo podobných povrchoch po dlhšiu dobu vlhké čo umožňuje pracovať s tlačiarenským farbiacim valcom. Po krátkej dobe po nanesení na papier sa stanú nezmývateľné. Po niekoľkých týždňoch, v závislosti na hrúbke vrstvy farby a papieri, sa tlačiarenské farby LUKAS Linol stanú odolné proti vode. LUKAS Linol tlačiarenské
naša cena 13,47 Eur

LUKAS Linol 200 ml


Nerchau Aqua-Linol Druckfarben 200 ml
Odtiene nájdete v záložke "Na stiahnutie"
Aqua Linol - vodoumiešateľné, Sú vhodné na všetky druhy vytláčacej umel. techniky ako z linorytu, drevirytu a pod. Obrázok može byť vytlačený z dreva, gumy, linolea, z prírodných materiálov ako povraz, listy… Tým ponúka širokú možnosť použitia v škole i pri ďalšom umeleckom vzdelávaní. Informácie o výrobku: 12 intenzívnych farebných odtieňov veľmi dobrej svetelnej stálosti, dobré krytie,
naša cena 7,36 Eur

Nerchau Aqua-Linol Druckfarben 200 ml


LUKAS Lino A2, 42 x 60 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A2, 42  x 60 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 29,80 Eur

LUKAS Lino A2, 42  x 60 cm


LUKAS Lino A3, 29,7 x 42 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A3, 29,7  x 42 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 17,20 Eur

LUKAS Lino A3, 29,7  x 42 cm


LUKAS Lino A4, 21 x 29,7 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A4, 21  x 29,7 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 8,80 Eur

LUKAS Lino A4, 21  x 29,7 cm


LUKAS Lino A5, 15 x 21 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A5, 15  x 21 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 4,60 Eur

LUKAS Lino A5, 15  x 21 cm


LUKAS Lino A6, 10,5 x 15 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A6, 10,5 x 15 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 2,11 Eur

LUKAS Lino A6, 10,5 x 15 cm


Rydla na linoryt LUKAS Rydla na linoryt výbornej kvality. Rydla na linoryt LUKAS s drevenou rukoväťou a s 5 rôzne tvarovanými oceľovými nožmi/ rydlami (V i U profil, kontúry). Jednotlivé nože ľahko osadíte do drevenej rukoväti. Rydla sa používajú k rytiu při technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu
naša cena 9,72 Eur

LUKAS Rydla na linoryt

NjVhO