Linorit farby, pláty, rydlá

Usporiadať podľa 
Výrobca 

LUKAS Lino A2, 42 x 60 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A2, 42  x 60 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 29,80 Eur

LUKAS Lino A2, 42  x 60 cm


LUKAS Lino A3, 29,7 x 42 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A3, 29,7  x 42 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 17,20 Eur

LUKAS Lino A3, 29,7  x 42 cm


LUKAS Lino A4, 21 x 29,7 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A4, 21  x 29,7 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 8,80 Eur

LUKAS Lino A4, 21  x 29,7 cm


LUKAS Lino A5, 15 x 21 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A5, 15  x 21 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 4,60 Eur

LUKAS Lino A5, 15  x 21 cm


LUKAS Lino A6, 10,5 x 15 cm
linoleum na linoryt
Lino LUKAS A6, 10,5 x 15 cm Lino vynikajúcej kvality a vlastností. Lino alebo linoleum či PVC sa používa pri technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu zostává nezafarbená a netlačí sa. Lino je dostatočne pružné, pevné a odolné pre rytie i tlač.
naša cena 2,11 Eur

LUKAS Lino A6, 10,5 x 15 cm


LUKAS Linol LUKAS Linol tlačiarenské farby sú vodou riediteľné a zostávajú na skle alebo podobných povrchoch po dlhšiu dobu vlhké čo umožňuje pracovať s tlačiarenským farbiacim valcom. Po krátkej dobe po nanesení na papier sa stanú nezmývateľné. Po niekoľkých týždňoch, v závislosti na hrúbke vrstvy farby a papieri, sa tlačiarenské farby LUKAS Linol stanú odolné proti vode. LUKAS Linol tlačiarenské
naša cena 13,47 Eur

LUKAS Linol 200 ml


Rydla na linoryt LUKAS Rydla na linoryt výbornej kvality. Rydla na linoryt LUKAS s drevenou rukoväťou a s 5 rôzne tvarovanými oceľovými nožmi/ rydlami (V i U profil, kontúry). Jednotlivé nože ľahko osadíte do drevenej rukoväti. Rydla sa používajú k rytiu při technike nazývanej Linoryt. Linoryt je obľúbená grafická technika, ktorá sa radí do skupiny tlače z výšky, tzn. vyrytá plocha v linorytu
naša cena 9,72 Eur

LUKAS Rydla na linoryt


Nerchau Aqua-Linol Druckfarben 200 ml
Odtiene nájdete v záložke "Na stiahnutie"
Aqua Linol - vodoumiešateľné, Sú vhodné na všetky druhy vytláčacej umel. techniky ako z linorytu, drevirytu a pod. Obrázok može byť vytlačený z dreva, gumy, linolea, z prírodných materiálov ako povraz, listy… Tým ponúka širokú možnosť použitia v škole i pri ďalšom umeleckom vzdelávaní. Informácie o výrobku: 12 intenzívnych farebných odtieňov veľmi dobrej svetelnej stálosti, dobré krytie,
naša cena 7,36 Eur

Nerchau Aqua-Linol Druckfarben 200 ml

ZDAxMGIzM