Farby na rôzne povrchy / Marabu Decorlack Acryl lesklý

Marabu Decorlack Acryl je lesklý, vodou riediteľný lak a farba v jednom, určený pre školy, hobby, voľný čas a umelecké remeslá. Lak sa môže hneď aplikovať a hodí sa na maľovanie a dekorovanie. Používa sa na papier, kartón, drevo, vytvrdzovacie modelovacie hmoty, sklo, plasty, keramiku, kov, kameň, machovú gumu a na maľovanie pomocou šablón.

Lak je svetlostály, dobre kryje a asi po 30 minútach zaschne tak dobre, že sa na ňom neprichytí prach. Po úplnom zaschnutí dobre drží, neotiera sa, odoláva poveternostným vplyvom i slinám, nemôže sa však umývať v automatickej umývačke riadu.

Pokiaľ je Decorlack Acryl vlhký, dajú sa štetec a ruky ľahko umyť vodou. Intenzívne, žiarivé odtiene laku sa dajú navzájom miešať a to vrátane metalických a perleťových odtieňov. Marabu Decorlack Acryl je vhodný aj pre airbrush.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Marabu Decorlack Acryl 6x15ml
Odtiene farieb nájdete v záložke "Na stiahnutie"
Marabu Decorlack Acryl je lesklý, vodou riediteľný lak a farba v jednom, určený pre školy, hobby, voľný čas a umelecké remeslá. Lak sa môže hneď aplikovať a hodí sa na maľovanie a dekorovanie. Používa sa na papier, kartón, drevo, vytvrdzovacie modelovacie hmoty, sklo, plasty, keramiku, kov, kameň, machovú gumu a na maľovanie pomocou šablón. Lak je svetlostály, dobre kryje a asi po 30 minútach
naša cena 12,64 Eur

Marabu Decorlack Acryl 6x15ml

NjQwMTZ