Farby na rôzne povrchy / Marabu 3D Liner

Marabu 3D Liner je nepriehľadná, vodou riediteľná farba určená na vytváranie zamatovo nafúknutých efektov na rôznych povrchoch akými sú papier, lepenky, drevo, kov, sklo, koža, svetlé a tmavé bavlnené a zmiešané tkaniny s max. 20% obsahom syntetických látok. Je ideálna na jemné dekorácie, kontúry, písanie a prizdobovanie. Je neoceniteľným pomocníkom pri maľovaní motívov pomocou šablón. 

Všetky podkladové povrchy musia byť čisté a zbavené prachu, tkaniny musia byť zbavené apretúry a zmäkčovadiel. Farba sa môže nanášať priamo z tuby. Ak chcete s Marabu Metallic Liner dosiahnuť čiary rôznej hrúbky, môžete pri maľovaní použiť kovový hrot. Po nanesení je potrebné nechať farbu schnúť minimálne 6 hodín. Dĺžka sušenia závisí od hrúbky nanesenej farby.

\"\"

Fixovanie (puffing up - nafúknutie) farby na predmetoch dosiahnete sušičom na vlasy nastavenom na najvyšší stupeň alebo v rúre pri 150 °C po dobu asi 2-15 minút (v závislosti od hrúbky nanesenej farby), pokiaľ farba nezmatnie a nenaberie na objeme.

Vymaľovanú oblasť na tkaninách fixujte z rubovej strany na mäkkom podklade žehličkou nastavenou na teplotu \"bavlna\". Žehličkou na tkaninu netlačte a žehlite asi 2-3 minúty, pokiaľ farba nezmatnie a nenaberie na objeme.

Farebne upravené tkaniny sa môžu prať pri teplote do 40°C, pričom sa perú a žehlia vždy z rubovej strany.

Marabu 3D Liner sa dá veľmi dobre kombinovať s farbami na textil Marabu-Textil, Marabu-Textil plus, Marabu-Textil Matallic,Marabu-Textil Glitter a Marabu-Textil 3D.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Marabu 3D Liner je nepriehľadná, vodou riediteľná
Marabu 3D Liner 25 ml

naša cena 3,20 Eur


NTU3YjRjMj