Od februára 2014 rozširujeme našu ponuku o produkty známej francúzkej značky Pébéo, ktorá má dlhoročnú tradíciu vo výrobe farieb a bohatý sortiment, z ktorého si dokáže vybrať amatér aj profesionálny umelec.

Firma bola založená v roku 1919 pánom menom C. Chaveau a od tej doby sa dedí z otca na syna. Je jednou z najúspešnejších firiem v maliarskom odvetví vďaka tej správnej kombinácii vášne pre umenie,  know-how, vyspelých technológií a tradície. K jej úspechu prispieva aj neustála spolupráca medzi inžiniermi a umelcami.

Dobré meno firmy Pebeo potvrdzuje skutočnosť, že jej produkty používajú aj tí najslávnejší umelci.

štetce Marabu

Výtvarné potreby, umelecké a hobby farby na hodváb, textil, sklo, keramiku, olejové, akrylové, knihy o hobby výtvarných technikách. Šperky, maľovaný hodváb a sklo, sklenené nástenné hodiny ...

Ponúkame Vám na predaj rôzne polotovary na kreatívnu tvorbu (sklenené, na decoupage, maľbu na hodváb), sklíčka na výrobu šperkov a ďalšie výtvarné potreby:

hobby farby na textil, hodváb, sklo, keramiku, porcelán, drevo, kov, papier a rôzne iné povrchy, hodvábne polotovary, šatky, šály, kravaty, materiál na decoupage, lepidlá, laky, servítky.

Umelecké farby olejové, akrylové, akvarelové, temperové, gvašové. Na kreslenie umelecké ceruzky a rudky, uhly, tuhy, sady na kresbu, štetce, špachtle, stojany, maliarske plátna napnuté na rámoch, kartóne, napínacie rámy, blindrámy, papier, skicáre a maliarske bloky, doplnky pre maľbu, kresbu a iné maliarske techniky, šeps, štrukturovacie pasty, záverečné laky a iné produkty renomovaných značiek Nerchau, Pébéo a Marabu, a to nielen pre profesionálov, začínajúcich umelcov, ale predovšetkým pre širokú obec kreatívnych nadšencov všetkých vekových kategórií.

 

 

 

 


MTllY