Dekorovanie predmetov

Na dekorovanie predmetov rôznych povrchov pre profesionálnych výtvarníkov aj amatérskych umelcov, ponúkame široký výber kreatívnych a hobby výtvarných potrieb. Ich pomocou môžete uvoľniť uzdu svojej fantázie pri dekorovaní predmetov rozličnými technikami.

3D štruktúrované povrchy a antikovacie pasty

Vytvárajte 3D štruktúrované povrchy pomocou 3D guličiek a 3D púdrov. Takto vytvorené povrchy ďalej dekorujte napríklad antikovacími pastami – Antique paste na dosiahnutie kovového efektu.

Na vytvorenie starého, ošúchaného vzhľadu na dekorovanom povrchu požite antikovací gel – Antiquing gel, čo je vodou riediteľná farba v konzistencií gélu.

Kovový a hrdzavý efekt

Hrdzavý a patinový efekt dosiahnete s minerálnou pastou – Iron paste, alebo patinovacou sadou – Patine effect set.

Efekt snehu a ľadu

Dojem snehu a ľadu vytvoríte so snehovou pastou – Snow paste, pastou kryštálový efekt – Ice crystal a pastou snehový efekt – Snow crystal.

Glitre a trblietky

Eko glitre – Eco Glitter sú tu pre každého, kto má rad vo svojom živote trochu lesku. Galaxy vločky – Galaxy flakes sú dúhové vločky nepravidelného tvaru, ktoré sa postarajú o obdivuhodný výsledný efekt. Glitrová pasta – Glitter paste obsahuje špeciálne laserové glitre s dúhovým efektom a vytvára tak príťažlivý trblietavý ekeft. Sklenené mikroperličky – Microbeads sú malé guličky zo skla s perleťovým efektom.