3D efekt

Vytvárajte 3D efekt štruktúry povrchov podľa vašej fantázie pomocou rôznych kreatívnych a hobby vytvarných potrieb, toré vám ponukame na našich stránkach.

Pentart 3D guličky – 3D balls

Pomocou rôzne veľkých a mimoriadne ľahkých 3D guličiek môžete vytvárať 3D povrchy podľa vašej fantázie. Vložte želané množstvo guličiek do plastového pohára a zalejte ich takým množstvom akrylovej farby, aby bol po zamiešaní pokrytý povrch všetkých guličiek. Vytvorenú masu nanášajte špachtľou alebo lyžičkou namočenou vo vode.

Pentart 3D púder – 3D powder

Pomocou 3D púdru s rôznou veľkosťou zŕn môžete vytvárať 3D povrchy. Zamiešajte vami zvolený 3D púder do akrylovej farby a takto získanú masu naneste na povrch, ktorý chcete ozdobiť. Vytvorenú masu nanášajte štetcom, špachtľou alebo aj cez šablónu. Takto vytvorená masa schne pomerne rýchlo, zarobte si preto iba také množstvo, ktoré ihneď spotrebujete.

Pentart 3D dekoračné pero – 3D decor pen

Dekoračné 3D pero (3D decor pen) je priehľadná farba v pere na vodnej v báze, vhodná na bodkovanie, krelsenie kontúr a vytváranie polovičných perál. Veľmi silno držia na akomkoľvek povrchu. Vytvárajú sklenený efekt, preto sa výborne hodia na dekoráciu skla, či výrobu šperkov. Metalické farby krásne ladia so sériou akrylových farieb glamour a delicate. Pri aplikácii dekoračného 3D pera na textil ho treba zažehliť žehličkou nastavenou na stupeň bavlny (30°), alebo ho nechať vyschnúť minimálne týždeň. Textil sa môže následne prať. Pri aplikácii na porcelán a sklo, sa môže po 3 dňoch umývať v umývačke riadu.

Pentart 3D lak – 3D varnish

Lak na vodnej báze, po uschnutí je vodeodolný. V prípade aplikácie viacerých vrstiev naneste ďaľšiu vrstvu až po dôkladnom uschnutí predchádzajúcej.