Glittrové a trblietavé pasty

glittrové a trblietavé pasty sa používajú na vytváranie glittrových, lesklých, žiarivých 3D štrukturovaných povrchov dekorovaných predmetov.  Nanášajú sa pomocou štetca alebo špachtle a vytvárajú rôzne efekty na povrchu podľa druhu zvolenej pasty. Dobre sa kombinujú aj rôzne veľkosti zrna. Pasty sú vhodné na rôznorodé druhy materiálov.

Pentart Deluxe pasta – Deluxe paste

Krémovitá pasta na vodnej báze s diskrétnym leskom. Ľahko nanášateľná, výborne šablónovateľná, brúsiteľná. Nanášaním pomocou penového štetca vznikne metalický, jemne zrnitý povrch.

Pentart Šablónovacia pasta – Stencil paste

Mäkká pasta na vodnej báze s krémovitou konzistenciou, ktorú sme vyvinuli špeciálne na šablónovanie. Veľmi ľahko sa
nanáša a môžete ju použiť aj s hrubými šablónami.

Pentart kryštálová a snehová pasta – Snow Crystal and Ice paste

Pasta Kryštálový efekt ( Ice crystal paste) je priehľadná pasta s trblietkami na báze vody. Používa sa na dekorovanie, kde chceme dosiahnuť ľadový kryštálový efekt alebo nakresliť cencúľe. Je vhodná na väčšinu povrchov vrátane skla.

Pasta Snehový kryštál (Snow crystal paste) je biela hrubozrnná pasta na vodnej báze určená na vytváranie zasnežených plôch. S cieľom vytvoriť realistickú zasneženú krajinku ju odporúčame kombinovať s pastami a perami snehový kryštál a ľadový kryštál.

Pentart Perličková efektová pasta – Bead paste

Perličková pasta (Bead paste) je pasta na báze vody, ktorá je po uschnutí priehľadná a lesklá. Vďaka malým skleneným perličkám sa výborne hodí pre špeciálne pozadia a trojrozmerné efekty. Dá sa aplikovať na akýkoľvek povrch a farbiť podľa želania.

Pentart Dúhová pasta – Rainbow paste

Pružná pasta na vodnej báze, po uschnutí priehľadná. Obsahuje holografické glitre a vločky, ktoré jej dodávajú veľmi
jemný lesk s irizujúcim efektom, ktorý sa prejavuje ináč na svetlých a ináč na tmavých povrchoch.